Dítě Vztah s hlínou může probíhat za 8 měsíců

Dítě Vztah s hlínou může probíhat za 8 měsíců, a možná i po dvou letech. Ale v každém případě to bude pravděpodobně není nezávislý lití a pozorování se svými činy. Ten kluk bude nařídit předložení nových a nových postav, šťastné pomačkání vašich nejúspěšnějších řemesel, vyzkoušet na příležitosti k jídlu kus plastelíny nebo vyhodit. Forma bude mít rodiče. A to nejen formy, ale s nadšením, radostí a překvapení na vytažení kotě-kostky složit nebo myš (nebo had, když modelování – není vaše věc). Naštěstí pro mnoho rodičů, je zapotřebí speciální umělecký talent. Tím čísla by měla být jednoduchý dost být opakován v blízké budoucnosti existovaly síly působící na dítě. Ale působící dovednosti musí být vyvinuty. No, pokud vyráběl zvířátek, k radosti dítě, bude hovořit o svém životě, nebo ona bude ptát, zpívat mu píseň.
53f50a3ffaed5ff61b3abf3df8049a31
Když dítě je spokojen s touto neobvyklou hračku, můžete si zahrát slavnou pohádka příběh, vyřezávat všechny jeho znaky. A lépe tvarovat průběh příběhu. Například spolu s dítě volá: “Jdi Cat dopravovat tuřín!” – A zároveň vyleplivaete kočka figurka.

Postupem času se dítě může stát plnohodnotným herec v divadle, a možná chce přijít a vytvořit loutku figurky.

Pokud vaše dítě – fanoušek všech druhů vzdělávacích her, určitě bude líbit navrhované tříd. Mnoho dětí objemové plastelíny výhody se zdají ještě zajímavější a jednodušší desktop-print hry.

Shromáždí u stolu plyšového zvířátka a slepý k nim vhodné potravy. Některé z těchto her, a dítě může snadno uvědomit, že ovce láska trávou kohout – semena a kočka – ryby.

Další aktivitou můžete věnovat modelování člověka. Udělat klobásu-tělo, připevněte kulový hlavu a zastavit. Nechte dítě radí, že dále tvarovat, zda dostatečně jedné ruky, což připevněte nohu. V případě, že dítě nemůže říct, dospělý by se měl vyslovit – co to dělá, proč. Tím, že studuje strukturu těla, a nezapomeňte o těch částech obličeje. Móda si oči, nos, ústa, uši. Nechte dítě se bude dát je na hlavu nebo vám řekne, jak na to.

Blind roviny a pevné geometrické tvary. A pak ukázat, jak s několika dalšími podrobnostmi míči se stává jablko, a několik trojúhelníků – okvětní lístky. Dítě starší bude schopen šířit se z obrazu rovinných útvarů.