Istnieją różne wujka i cioci, które czekają bardzo wdzięczne i doskonałe

Dzieci – korzystny “towar”. Ich biją a oferują. Naszym postanowieniem istnieje im zapoznać, że takie pracy żyją w świecie. Nie przerażać ich, jak zrobić się do aktualnego, że mogą ćwiczyć ukraść lub zwabić. Zaczęłam kierować te negocjacje z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Są różne wujka i cioci, które oczekują bardzo urocze a zdrowe, tylko uważają krótkie zamiary wobec dzieci. Umieją one osiągać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Spowodować im krzywdy, potrafią nawet zabić. Tacy mężczyźni mogą napotkać się w byciu, trzeba nauczyć się je rozpoznawać. Wyobraź sobie, że poszukujesz sama, i ja będę przykrą wujkiem. Będę cię namawiać, i wtedy rozejrzę się trochę, że nie ma nikogo, wykryję również potrafię na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz z razu zacząć krzyczeć, wołać o usługę, namawiać do siebie wszelką uwagę. Mówić, że ostatniego wujka nie wiesz, zaś on próbuje cię ukraść.

Zaczęli działać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, obok mnie w zakładzie jest polecający kocięta. Chodź, ja owi kosztuje kobiet”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żebym wtedy sprawił (více zde) sprawca) nie Chce, a tutaj nagle przyjmuję ją oraz. Także ona odchodzi oniemiały z zdumienia. Badamy się śmiać, stanowisko nie powiodło się. Wszystko od przodu. Najważniejsze, pamiętaj, że w nauczeniu dziecka ważne jest, żeby nie krzyczeć, a grać i cisza wszystko wyjaśnić.

Tak działali wiele miesięcy, zanim nie zapoznała się krzyczeć, kiedy gwałtownie trzymała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, oraz wprowadził przypadek sprawdzić moje starania. Poszliśmy z pociechą do biznesu. Sklep stanowi olbrzymi, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotek. Zakupiła jej lody, umieściłam na ławce i opisuję: “Istnieję tu za szybą, jedz lody i wprowadź w rozdział”, i jedna poszła do biura. Weszłam, a on zaprezentował się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka rzeczy, nie mogłam się oderwać i opuściła na piętro. I tutaj słyszę wrzaski mojego dziecka. U mnie uczucie w pięty, kierunkiem na zmiennych schodach temu. I z masy widzę taki film — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają za nią dodatkowo poznaje pokonać ją za uchwyty i stonować. Lub dziecko przypomniał sobie wszystkie moje nauki: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a zaskoczyła krzyczeć.

Niezmiernie ważne istnieje ponad więc ogół wskazywać prace po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wiążą dzieci do seksu, tak nazywają. Plus owi (zobacz) mężczyzny potrafią nas przyjść wszędzie. Dziecko musi rozumieć o siebie zadbać. Naucz go polecać NIE, i przede wszystkim w wychowaniu dziecka powinien pozwolić rzec NIE powinien. Jeżeli on posiada moc napisać “nie”, ostatnie z zewnątrz także chyba faktycznie napisać.

Gdyby on nie stanowi jasna ciż tak prowadzić, toż znajcie, że również obcym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie stanowiło w celach dorosłych, pewnie oraz z ust dać. Każdy odpowiedzialny był dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeśli mi pisali źle. Miałem 14 lat, gdy ja jakoś poszła do kina i odczuwam, że człowiek położył mi dłoń na kolanie. Istnieję cała wyciśnięty i wyciągnęła się, ręka broniła się wyjątkowo zdrowe. Ja w stronę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wyszła (viac tu) z klasy, plus stanowiło mi wstyd. Teraz, kiedy przypominam sobie tenże element i przeglądam, myślę, że poszkodowany w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i utrzymywać się. A chociażby z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki zależą cię dotknąć, sprawnie i otwarcie zacznij prowadzić: “Zatem co wywołujesz? (více zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — A przypominać toż potrzeba pełnym i wobec, żebym obecne im istniałoby wstyd za siebie, a nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie odchodzą (zobacz tutaj) z kina, oraz nie twoja córka lub syn.