Naučte se od vašeho dítěte

Naučte se od vašeho dítěte. Po 3 letech, děti aktivně vyjádřit svůj názor, a měl by být zapojen do výběru nábytku pro sebe. Samozřejmě, barva stěn, stropu a podlahy musí být pro vás, ale snaží se přesvědčit dítě ve správnost svého rozhodnutí. Vyberte si nejvhodnější řešení pro místnosti (připravit několik verzí), a požádejte dítě, aby si vybrat jednu z několika možností. Musí být pohodlné ve svém pokoji. Máte-li nějaké problémy s výběrem kolekce nábytku, vyberte příslušnou možnost v tomto katalogu. Za nejlepší řešení, dobrý pohled na nábytek časopisů a internetových zdrojů, tam najdete mnoho zajímavých věcí.

64635

3. Vyberte univerzální dlouhodobý a nábytek. Proces výběru dětského nábytku je trochu odlišný od obvyklého výběru nábytku do obývacího pokoje nebo ložnice. To hraje roli, že děti velmi rychle růst. Kromě svého rozpočtu, je třeba rozhodnout, zda je nábytek, který lze aktualizovat v průběhu času, nebo to bude levnější varianta, ale méně praktické, které jsou zcela aktuální. Jinou alternativou – je koupit potřebné kusy nábytku v růstu vašeho dítěte. Tato možnost je úspornější, ale vyžaduje pre-plánování interiéru, styl a přání dítěte.

4. Buďte připraveni na změnu. Dokonce i když si vyberete univerzální sbírku, která bude sloužit po dlouhou dobu, děti se rychle růst, a právě tak rychle měnit své preference. Potřeba nového nábytku nebo jeho součástí bude přítomen jedinečný. V tomto případě je důležité zvolit výrobce, kteří mohou provádět úpravy nábytku prodávané, a to i po skončení záruční doby. Dalším faktorem může být doplnění rodiny. Hlavní věc, kterou chceme říci, v tomto bodě – nábytek by měl být připraven na změnu, a zároveň, aby být univerzální.

5. Nakonec. Nech to být zábava pro vás i pro dítě. Dětský pokoj – jedno z mála míst v domě, které by neměly být usadit se na všechna pravidla obrazu.