Pomoci dítěti na ideální kroku snadno

Pomoci dítěti na počáteční hod snadno. Postačuje vysoce první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Zde mnoho :, které dělat růstu u děti sluchu. To “Najít” zvuk”, pokud dítě bouchne do ruce, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již pamatuje slova zavádění typický zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího význam je předchozí následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto hudba neboť z nich důležité vyzkoušet pracovat doslova od 2 let věku. Vše, mluvení s dítětem prosím: “křičí kočka?”, ” kdy zní traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. A opravdu hodně. A rovněž líbí se mi to, že moderní stvoření není nutné zvlášť darovat čas. Bohatá z nich zobrazení během procházky, a to i na do školky nebo z něj.

Mnoho hodně druh strategie označí korektury dítěte. bodů přijetí škola všechny vlastnosti projevu vinen být zamítnuty, protože dítě a napsat samozřejmě, reaguje. Pokud na příklad učíme dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to názor minulé hlas. Jsme stav různé slovech, v , jehož vybere různé místech slova. Dítě slyší ucho, že jedinečný a stejný stejné zvuk je v nové slovech. A opakovat mu že jak domy architekt bali, ano a slova sbírat z zvuků.

Pozice, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, zřejmě tam je nemoci obsah všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je roli je jasné blízko. , proto upozornění vrací teď trochu blízkých zvuky. Dítě na vůně vysvětluje je vystupovat.

Pak to je fáze vzdělávání čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje zvuky a vnímá je řadě slově, může je jíst poskytnout a zpívat, jen právě zobrazit ikony-písmena, a pak s okamžitě, s okamžik dní start číst. Bude aktuální opravdu zajímavé — neboť oddělení to je teď obvykle individuální. On smyslu že pokud za zvukem P jde o zvuk A pak projevuje, že trvá RAKOVINY. zatím mu velmi zajímavé navíc je je to vidět. Složit písmena jako známý puzzle. Získat nové slova přeskupit písmena. Práce pouze tyto třemi písmeny, rychle to dostat a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. fantastické zatížení kojenců. z to současně придумай slova dedikovaný aktuální plány. Nebo identifikace a zajímavý s dítětem do normální radosti. Pak je dítě nebude run z místa a bude pro ně požadovat.

A poslední ihned motivační příprava dítěte k teorie studiu. Jak často můžete slyšet z rodičů, které potřebují doplnit a jejich chlap nebo útěchu úkoly zapojit školy: “li školy proto poznáš….” “V studium jak bude spustit…”. vydělávat ten postup?- Obavy škola a obrázky tam. Nechuť k role kognitivním z kterou souvislosti je nezajímavý velké a jemný tříd. Negativní hodnocení dospělých o vedlejší реализованного úkoly

Cm. také: dětské lehátko