Používáme pouze bezpečné pro zdraví dětí a jejich rodičů

Používáme pouze bezpečné pro zdraví dětí a jejich rodičů, a nátěrových hmot, zaručují pevnost konstrukce a promyšlený design. Například nejvyšší úroveň našich lůžek jsou vybaveny speciálními opěrkami a skříní otevřenými dveřmi hladce.
Praktické. V ideálním dítěte by měla být místem k odpočinku a studovat, her a čtení knih. Dobře organizovaný oblečení úložný systém ušetří prostor a kompaktní a zároveň prostorné zásuvky vyřešit věčný problém hraček roztroušených po celé místnosti. Děti by měly tvořit v dítěti lásku k pořádku a pohodlí.

dityachi-mebli
Stylové. Chuť a smysl pro styl je tvořen u člověka od prvních letech života. Je třeba vzít v úvahu při výběru nábytku pro děti: zde dítě tráví značnou část svého času, a proto je důležité dosáhnout harmonického sladění barev a styl v interiéru. Dětský nábytek vyrobený na zakázku ve společnosti Kiev “MIC-nábytek” – kombinace síly a elegance. Přesvědčte se sami při pohledu fotografie dětského nábytku na našich webových stránkách.

Chcete-li objednat dětský nábytek v Kyjevě, obraťte se na “MIC-nábytek”. Máme více než deset let zkušeností v oblasti výroby kuchyní, skříní, Nábytek pro ložnice, obývací pokoje a děti. Máme co nabídnout každému zákazníkovi!
Šest důvodů, proč si objednat u nás dětský nábytek

Známý výrobce. Firma “MIC-nábytek” úspěšně působí od roku 2003. Páteří společnosti – ředitel, vedoucím výroby a hlavního konstruktéra – stejně jako mnoho dalších odborníků, se nezměnily od svého založení. Dodržujeme tradici výroby vysoce kvalitního dětského nábytku a neustále zlepšovat naše technologie.
Kvalitní materiály. My přísně kontrolovat kvalitu materiálů, z nichž je nábytek vyrobený. Dětský pokoj – místo, kde děti tráví většinu času, takže bytové doplňky by měly zajistit jeho pohodlí a bezpečnost. Plně chápeme to a vytvořit dětský nábytek z šetrných k životnímu prostředí a odolných materiálů.
Unikátní design dětského pokoje. Pokud si chcete koupit dětský nábytek, který by byl jedinečný, kontaktujte nás. Budeme realizovat svůj sen unikátního dětského pokoje. Vaše dítě od útlého věku žít ve světě krásných a stylových věcí, které jistě bude rozvíjet v něm vysoký smysl pro krásu.