Prečítajte si tiež: Dieťa neprejde koliku: čo robiť

Prečítajte si tiež: Dieťa neprejde koliku: čo robiť

V prípade, že dieťa spí s rodičmi

Ďalším problémom je čas možnosti ko-spanie s matkou a otcom. Z hľadiska pediatrov chcete tento sen trvá len počas prvého roka života detska izba nábytok – nie je nič zlé (rovnako ako dobré) sa tak nestane. Ale ak to vlečie ďalej – dieťa zažije patologickú túžbu spať s rodičmi, a to bude ťažké rekvalifikovať.
31334
Sexuológovia a psychológovia Odporúčame kúpiť pre dieťa samostatným lôžkom. S narodením dieťaťa manželský dlh nezmizne, a muž, tak ako tak, je potrebné sex. Ako si predstavujete intímnosti na lôžku, keď detska izba nábytok počet rovnakých deke spiace dieťa? Ak by sme vylúčiť tentoraz sex svojho života spoločne – boli pripravení na prípadné zrútenie rodiny.

Malé dieťa – najcennejšie poklad pre mamou a otcom. V záujme zachovania jeho zdravie od útleho veku, aby pomohol rast silný a šikovný, musíte obklopiť veci v bezpečí pred prírodnými a kvalitnými materiálmi. Ich vzhľad, topánky, hračky, posteľ, atď., Ktoré tak alebo onak, je pre omrvinky by mal byť neškodný. Deti kúpiť by mala byť vybraná veľmi starostlivo, pretože sa zdravotný stav malého dieťaťa detska izba nábytok, je oveľa mäkšia a oveľa náchylnejšie k negatívnym vplyvom agresívnych chemických látok, ako dospelým.
Všeobecné požiadavky pri výbere nákupov detských

Každý nákup, vyzdvihnúť pre dieťa, musí spĺňať určité požiadavky:

Bezpečnosť. Nábytok vybraný so zaoblenými rohmi, alebo s ochranným plastovým obložením. Bude to veľmi zlé, ak batoľa s pretaktovanie nájazd na pevnom a ostrý roh. Tu a dospelí môžu trpieť, nehovoriac o maličká. Lôžka pre deti sú vybavené ochrannými nárazníkmi, že počas spánku sa dieťa nie je vrátená na okraj nábytok a spadol na podlahu. betlehem sám musí byť netoxický materiál, ktorý nie je na škodu, ak pipsqueak skúsiť “na zub”. Tieto hračky sú vylúčené poškriabaniu povrchu kože, a všetky časti pevne pripojený k základni. Pre deti do 2 rokov vylúčiť drobné predmety, aby im bráni pádu do nosa, uší, úst.
Východiskové látky. Lepšie zvoliť nákup prírodných materiálov:
nábytok – vyrobený z dreva;
Hračky – bezpečnejšie pre všetky deti do jedného roka kúpiť drevené hračky alebo výrobky z prírodných tkanín, drevo, polyetylén;
odevy – bavlna, ľan, vlna, vata, flanel;
Topánky výhodnejšie kúpiť kože alebo semišu.
Povlaky a nátery. Dobrý detský nábytok pokryté netoxických farieb a lakov, pre odevný použitie hypoalergénnymi farbív, bez ostrého zápachu. Všeobecne platí, že akýkoľvek objekt, ktorý ste sa rozhodli kúpiť dieťaťu, či už je to oblečenie, hrkálku alebo nábytok, by nemal mať silný zápach.
Certifikát kvality. Každá vec je naozaj vysoko kvalitného detského nábytku pre domácnosti má dokumenty potvrdzujúce zhodu nábytok s hygienickými normami. V ich neprítomnosti, rodičia by mali vážne uvažovať. Je lepšie upustiť od nadobudnutia pochybných vecí, než vystavovať deti zbytočnému riziku.
Hygienické ukazovatele. Predám detské oblečenie by malo byť dobre absorbovať vlhkosť pri zachovaní teplo, vhodnú veľkosť, neobmedzuje pohyb, ľahko sa čistí.