Pretože väčšina z týchto malých pacientov malo žiadnu predstavu riaditeľka

Pretože väčšina z týchto malých pacientov malo žiadnu predstavu riaditeľka vyvinuli špeciálne výhody, ktoré by mohli byť použité deťmi, kúpil pre školy mnoho vzdelávacích hračiek a hier. Aké bolo prekvapenie, učiteľov, rodičov a autorovo technika nábytok, keď o niečo neskôr, sa ukázalo, že mentálne retardované deti naučili čítať, písať a počítať správne pred svojimi rovesníkmi vyvinutých v bežných školách.
1492887
Roky plodnej práce a praxe umožnili Mary, aby sa skutočný pedagogický pocit. Teraz metóda Montessori je populárny po celom svete. V Holandsku, napríklad asi 30% stredných škôl pracujú na tomto systéme. Napriek úsiliu Montessori nábytok obdivovaných Thomas Edison, Benito Mussolini, Mahatma Gandhi, Rabíndranáth Thákur, Lev Tolstoj dcéra Taťjana Tolstaya …

sloboda Territory

Montessori triede nie je tupé dosky a tabule, zlé učiteľa a dvojky za správanie. Existuje veľa voľného priestoru, svetla, prenosné stoly, rohože – pre tých, ktorí dávajú prednosť hrýzť žulu vedy klamstvo. Rodičia dokonca žartujú, že školské uniformy svojich detí – je to džínsy s rozštiepenými kolená dôvodu, že významná časť času učenia deti trávia na podlahe. Študovňa je rozdelená do zón – jazykové, geografické matrac do postielky – Banaby.sk, matematické, hudobné … voľne pohybuje v triede, dieťa vyberie na pultoch sa zaujímajú o svoje veci, nájsť vhodné miesto na prácu.

Montessori bol presvedčený, že hlavná vec matrac do postielky – Banaby.sk – nie učiť deti a dať im príležitosť učiť sa. Nie je potrebné, aby nič vnucovať dieťa, môžete len pozerať a pomáhajú odhaliť vlohy a sklony, ktoré sú vo svojej podstate to. Preto je motto systému Montessori – “Pomôž mi urobiť sám!”

“Máme tendenciu vidieť niečo ako bábiky deti, musíme im umyť a kŕmiť je presne rovnakým spôsobom, ako keby boli bábiky. Ani na chvíľu si nemyslíme, že o tom, že ak sa niečo dieťa nie je, potom sa zrejme on nevie, ako to urobiť a mal by byť schopný robiť veľa vecí:. pretože príroda poskytla svoje fyzické prostriedky na realizáciu rôznych akcií a mentálnych schopností študovať, ako na ich vykonanie ”

Učiteľ alebo, ako hovorí Mary detská posteľ-banaby.sk, “sprievodcu”, vytvára pre dieťa pripravené tzv prostredí s učebných pomôcok a hračiek, ukazuje, že to môžeme urobiť … ďalej závisí úplne na dieťa. Úlohou učiteľa – neprenášať dieťa k poznaniu, a pomôcť mu zhromažďovať a uchovávať svoje vlastné. Montessori učitelia veria, že deti sú zvedaví a sú schopní zvládnuť svet a ľudskú kultúru prostredníctvom samostatnej zárobkovej činnosti.