Psychologové a lékaři se doporučuje

Psychologové a lékaři se doporučuje, aby přidělit dítě o dítě starší než dva roky. Soukromý pokoj mladší dítě – místo, ve kterém najde potřebný čas na odpočinek a izolace od ostatních členů rodiny, stejně jako problémy v rodině, který ho nemá týkat. Potřeba periodické izolaci je velmi důležité a nezbytné pro tvorbu psychiky nábytek a vývoje nezávislosti zdravého dítěte.
Oddělování dítěti samostatné území, slyšet jeho názor v této věci. Pokud se dítě chce spát s vámi, barva v kuchyni a hrát tam, kde je to nutné – netvrdím. Možná, že dítě není připraveno pro nezávislost. Myšlenka opodstatněnosti svého pokoje muset pomalu inspirovat. Koneckonců, někdo má instinkty majitele jsou již patrné v 1,5 roku, a někdo jen ve věku deseti let.
260256

Od tří do šesti let – nádherná doba, kdy je dítě skutečně těší nové objevy, krok za krokem, se svět dozví, a učí se žít v něm. Všechno, co ho obklopuje, vidí více citově a přímo než dospělí. Předškolní dítě je plný energie, stále běh, skákání, něco řekne a strká nos všude. Potřebuje svůj vlastní dětský pokoj, kde mohou hrát venkovní hry, stavět domy, mosty a garáží kostky. Nastaёt čas koupit skutečný dětský nábytek: postel, skříňku nábytek na oblečení, stůl, židle a krabice s hračkami. Nezapomeňte opustit místnost více prostoru.

Dominantní v tomto věku, hra začala projevovat dítě ve všech.
Pokoj pro vaše dítě v raném věku – živý a jedinečný svět pohádek a her. Není to špatné dětství problém tematicky a dětské hřiště koutek. Box – za “dům”, postel -. “Kosmická loď” a tak dále D. Je důležité, aby nábytek vypadal současně dětský nábytek a abstraktně, a výrazně, dává volnou ruku k představivosti. Pro tento účel, dobré transformátory, odnímatelné polštáře (z toho můžete stavět různé přístřešky), dětský velké multi-barevné kostky pro sezení a “stavby”, fitness rohy s žebřiny, lana houpačky.

Jako bychom neměli snažit získat dítěti 3-6 roky naprostém pořádku, že nikdy nemůžeme dosáhnout. Dítě je lhostejný k čistotě a integritu předmětu – a to, podle psychologů, je naprosto normální. Vzhledem k tomu, nábytek pro děti v předškolním věku by měly být v první řadě silný a levný, a teprve potom – krásná.
Je důležité, aby nábytek byl snadno se udržuje v čistotě: obaly z nábytku vymazat měkké a skříňový nábytek vystavit mokré čištění. Kromě toho musí být dostatečně pevné, nábytek proti nárazu a poškrábání. Poté, co hrál, dítě nemá myslet na zachování nábytku. Totéž platí pro tapety, podlahové krytiny, závěsy a koberce. Pokud máte strach, že vaše dítě nebude stačit, aby s nimi zacházet opatrně, je lepší koupit něco dětský nábytek, co lze snadno vyměnit, umýt nebo umýt. Pro objednání lepší naučit své dítě postupně a hravou formou. Například uvedení místnost korobki- “domů”, kde budou hračky odeslána v noci “spát.”