Rodiče je třeba mít na paměti, hlavní věc: není hračka

Rodiče je třeba mít na paměti, hlavní věc: není hračka, a mámu a tátu – hlavní učitel dítěte. Proto budeme rádi, pokud se po přečtení tohoto článku, tam bude více rodičů, která se stala z kategorie “Miluju, když hrají děti, ale tak elektrické autíčka pre deti, aby se mnou” v kategorii “Miluji hrát s dětmi!”
4d178c04e37e35eb7deaf2ac462458b5
Autor: Alex Radomir, Centrum vzdělávacích her “Sunny Bunny”
Zdroj: Rozvoj podnikání, osobnost, úspěch

Přečtěte si první článek: [1] [2]

P.S.Segodnyashnie hračky umožňují dítěti nejen hrát, ale také naučí pracovat s technickými prostředky. Tyto hračky mohou pomoci dětem rozvíjet kreativně. Rodiče ale třeba se podívat na hračce z tohoto hlediska. Z tohoto důvodu nebudou kupovat drahou hračku pro Vaše dítě, aby uspokojil své vlastní ambice, aby pozorně sledovaly post tak, že ani náhodou zlomil ani nesnažil pochopit sami sebe, jak to funguje elektrické autíčka pre deti. Je lepší se podívat na internetovém obchodě hraček a modelů a koupit hračka není pro sebe, ale pro své dítě. A to otdadayte vaše dítě v plném provozu. A pokud taková hračka nebo modelem mu pomůže rychle zvládnout svět kolem sebe i v budoucnu mluvit s “vy” s moderními spotřebiči.

Kdysi dávno je známo, že na hraní, pro děti jsou připraveny pro budoucí život, zacvičit chování. A pak, jaké hry a jak se naše děti si hrají – do značné míry určuje, co a jakým způsobem budou realizovány v dospělosti. Proto vliv hračky na vývoj dítěte, je tak velká, že nelze podceňovat. Rozhodli jsme se položit pár otázek rodiče, aby pochopili, jaký druh her a hraček, které kupují pro své děti.

První otázka zněla: “Myslíte elektrická si rádi hrají s dětmi?” V reakci na to, musíte zvolit jednu z následujících možností:

Ano, láska
Ne, nemám rád
Miluji tě, ale tak, že beze mě

I přes zdánlivou nelogických podle třetího provedení, 80% ji vybral.

Druhá otázka: “Co kupujete hračky pro své děti,” Rodiče se zdálo trochu divné. Proto se nejčastěji odpověděl: “Co se dá pochopit babynabytek.cz? Aby bylo možné přehrávat a dal mi trochu odpočinout … “Kromě toho bylo zjištěno, že většina rodičů koupit hračky bez přemýšlení, často levnější (protože ještě zlomit), aniž by při pohledu na certifikáty kvality.