Těžit z stává charakter dítěte, hračka by měla být dlouhá

Trvanlivost

Těžit z stává charakter dítěte, hračka by měla být dlouhá. Velmi dobře, pokud starší dítě chodí k hračce mladší. Takhle blízko ideální kostky Nikitin a všech různých dřevěných kostek. Rozbít jim ??? Neumím si představit … A tady je výhoda, které přinášejí. Navíc děti všech věkových kategorií, a dokonce i dospělé. V průběhu hry, křehké, křehkých hračky, dítě pokládá přesvědčení, že svět – je nespolehlivý, rychle se porouchá a zhoršuje. V případě držení trvalého míru dětské hračky vize se stává pevností. Zdá se, že svět je vytvořen pevně, věrně a spolehlivě po dlouhou dobu. A jen si představte, jak se bude cítit už dědečka, když viděl, jak jeho vnuci hrají kostky?
8fed48050a52346ccbc56b2a84cf7870
3. Kvalita

Kvalita stejně jako trvanlivost a ovlivňuje vnímání světa k dalšímu dítěti. Nekvalitní hračka je pocit dítěte, že svět je nedokončený, nedodumali, je surový. V průběhu hry s touto hračkou neustále vznikají dítě podráždění a nespokojenost. Věřte mi, je to odtud, z mého dětství, vyskytující typ přesvědčování: “Celý svět – nepořádek” kvalitní hračka přináší uspokojení nejen v jejich vzhledu. Stále funguje. Hra s sebou přináší radost a potěšení. Není to důvod, proč jsme ho koupit?

4. Fyzikální Zdraví

To vše přišlo k morálnímu zdraví dítěte. Ale neměli bychom zapomenout na fyzické. Před nákupem, dívat se z toho, co udělal hračku? To se stalo zvykem zprávy o otravě spojené s hračkami.

A to platí nejen pro ty děti, které se stahují všechno, co v ústech. Ještě více dospělé dítě může dostat škodlivé látky, jsou-li vyrobeny z hraček, a přes jejich styku s pokožkou. Z těchto a mnoha dalších důvodů doporučujeme, přírodní materiály: dřevo, tkaniny, hliněné. Velmi důležitým faktorem je, že tyto materiály jsou ekologické. Nesou s sebou energii, poskytují informace o povaze, zatímco umělé materiály jsou naprosto bez života.